تهیه و تولید نرم افزارهای آموزشی و تبلیغات تخصصی پزشکی

تلفن : 02122503428

معرفی شرکت

شرکت جهان پرداز طب با پشتوانه سالها تجربه در حوزه نرم افزارهای آموزشی، پزشکی و دندانپزشکی و تولید فیلم های سالن انتظار ( از سال ۱۳۸۷ تا کنون) و با برخورداری از کادر مجرب و متعهد مفتخر به خدمت رسانی در این عرصه می باشد.
امروزه شبکه اینترنت مشمول پیشرفت های بسیاری گردیده است و ظرفیت بی شماری برای تولید ، توسعه ، آموزش ، تبلیغات و بهبود کیفیت زندگی فراهم نموده است. محبوبیت شبکه های اجتماعی و استفاده همگانی از آنها ، ظرفیت بسیار مفید و کاربردی برای اهداف مختلف آموزشی و تجاری ایجاد نموده است.
جهان پرداز طب با محوریت بخشیدن به رضایت مشتریان عزیز توانسته است محصولات متنوع آموزشی درحوزه دندانپزشکی ارایه نماید و با اتکا به تجربه حاصل شده در این حوزه ، در حوزه آموزش پزشکی نیز توانسته است محصولاتی را آماده عرضه نماید.
امید است این سامانه با در اختیار گذاردن اطلاعات مفید و لازم درمورد محصولات و خدمات شرکت ، بتواند گامی مثبت در جهت ایجاد همکاری و ارایه خدمت باکیفیت بردارد.

هیچ نظری وجود ندارد

تهران، ضلع شمالی بزرگراه رسالت، نرسیده به بنی هاشم، پلاک ۱۲۱۹، واحد 3 تلفن : 22503428 ، 021-88104626 پست الکترونیک: Jahanpardazteb@yahoo.com